לקריאה בעברית

View in English

Image
 

חברות וחברים יקרים,

אין דרך להמתיק את הגלולה. הממשלה המתגבשת אינה מבשרת טובות, עם קיצוניים מסוכנים בתפקידי מפתח. צפויה החמרה ניכרת במדיניות ישראל כלפי הפלסטינים: יותר אלימות ודיכוי; עליה במספר המעצרים השרירותיים, הריסות הבתים העונשיות, וסוגים אחרים של ענישה קולקטיבית.

אנחנו צופים שעוד יחידים ומשפחות יזדקקו לעזרתנו, והמוקד חייב להיערך לתת מענה מהיר בכל מקרה פרטני ולהיאבק בבתי המשפט במישור העקרוני נגד מהלכים חדשים מצד המדינה שיביאו להחמרה במצב זכויות האדם של פלסטינים.

בו בזמן, אנחנו עצמנו נמצאים תחת איומים חסרי תקדים: השר הנכנס לביטחון פנים, איתמר בן גביר, אמר לאחרונה שהממשלה החדשה "תטפל בבוגדים", ובכך הוא מתכוון גם לאלה שמגינים על זכויותיהם של הפלסטינים. בצלאל סמוטריץ' אמר מפורשות שצריך להתייחס לארגוני זכויות אדם כאל איום קיומי.

אני מבינה את הנטייה להתייאש ולהרים ידיים. אני רוצה להציע תגובה הולמת יותר למציאות העגומה: לתמוך במוקד


מדי שנה, המוקד מסייע לכ-5,000 פלסטינים ומשפחותיהם שזכויותיהם נפגעו בשל הכיבוש, ולמרות האווירה העוינת וכל המכשולים החוקיים והבירוקרטיים, אנחנו מצליחים: לאתר בני משפחה עצורים; לאפשר לאנשים להמשיך ולחיות בביתם עם משפחותיהם; להסיר הגבלות על חופש התנועה; להגן על זכויות כלואים; ועוד. 

אנשים זקוקים לעזרתנו, ויהא אשר יהא, אנחנו במוקד נחושים להמשיך, יום יום, במתן סיוע ממשי והגנה על זכויות האדם של פלסטינים.

במהלך שבעת הימים הקרובים אנחנו צריכים לגייס 200,000 ₪ כדי להבטיח את המשך עבודתנו בתקופה עכורה זו. כל תרומה שתתנו לנו במהלך הקמפיין תוכפל על ידי מספר תורמים נדיבים, כך שמעכשיו ועד ל-13 בדצמבר, אם תתרמו למוקד 100 ₪, אנחנו נקבל 200 ₪.

בבקשה שתפו את הקמפיין עם חבריכם כדי לעזור לנו להגיע ליעד. 
תודה על תמיכתכם הנדיבה,


שלכם,

sig

ג'סיקה מונטל
מנכ"לית המוקד להגנת הפרט

 

 

 
תמיכה בפעילותנו
אנו זקוקים לתמיכתכם כדי להמשיך להעניק סיוע משפטי בחינם לפלסטינים תושבי השטחים הכבושים, וכן לפעול לשינוי מדיניות במטרה להביא שיפור נרחב במצב זכויות האדם בשטחים.
לתרומה  
 
שתפו:
 
 
   
 
 
 
עדיין לא נרשמתם לרשימת הדיוור שלנו? הצטרפו עכשיו
footer image