לחצ/י כאן אם אינך רואה הודעה זו

 

Image

חברות וחברים יקרים,

אני מקווה שאתם ויקיריכם בריאים ושלמים בתקופה מדאיגה זו.

על אף מציאות החירום החדשה בה כולנו נמצאים, המוקד מטפל מדי יום בפניות של פלסטינים שנתקלים בהגבלות וקשיים חדשים כתוצאה מתגובתה של ממשלת ישראל להתפשטות נגיף הקורונה, בנוסף לעוולות השגרתיות של הכיבוש. מאז החל מצב החירום, מקדיש המוקד את עיקר פעילותו להגנה על זכויותיהן של הקבוצות החלשות ביותר מקרב הציבור לו אנו מסייעים: משפחות המתגוררות בירושלים המזרחית בהן חלק מבני המשפחה חסרי מעמד תושבות; אנשים המתגוררים בשכונות ירושלים המזרחית שמעבר לגדר ההפרדה; וכלואים בבתי הכלא הישראליים הנמצאים כרגע במצב של נתק גמור מהעולם החיצון. 

בנוסף, דף הפייסבוק בערבית של המוקד מהווה מקור מידע חיוני עבור הציבור הפלסטיני. מאז התחיל המשבר הגברנו משמעותית את פעילות הדף, ובשלב זה אנחנו מפרסמים עדכונים יום-יומיים על תגובתה של ישראל לוירוס הקורונה והשלכותיה על האוכלוסיה הפלטסינית. דוגמא אחת היא פוסט שפרסמנו לאחרונה עם מידע על האפשרות לקבל סיוע בערבית במילוי טפסים לקבלת דמי אבטלה במהלך המשבר.

אנחנו מחויבים ונחושים להמשיך בפעילותנו, אבל אנחנו זקוקים לעזרתכם.

ברור לנו שזו תקופה קשה גם עבור רבים מכם. אם באפשרותכם לתמוך בפעילות המוקד, תרומתכם תסייע לנו להגן על זכויותיהם של פלסטינים במהלך משבר הקורונה, ותאפשר לנו להמשיך לתת מענה לצרכים הדחופים שעולים מדי יום.

מאחלת חג פסח שמח לכל החוגגים, ומייחלת לחדשות טובות יותר בקרוב,

sig

ג'סיקה מונטל
מנכ"לית המוקד להגנת הפרט

 
   

תמיכה בפעילותנו

אנו זקוקים לתמיכתכם כדי להמשיך להעניק סיוע משפטי בחינם לפלסטינים תושבי השטחים הכבושים, וכן לפעול לשינוי מדיניות שיביא לשיפור נרחב במצב זכויות האדם בשטחים

 

לתמיכה במוקד
 
 
 
 
s

 

 

Click here for English