המוקד להגנת הפרט - זכויות אדם הן לא טרור - הודעה משותפת
חזרה לעמוד הקודם
22.08.2022

זכויות אדם הן לא טרור - הודעה משותפת

ישראל מתעקשת לדבוק בהכרזתה על ארגוני חברה אזרחית פלסטיניים בולטים כארגוני טרור. לאחרונה, הצבא עבר למעשים, פרץ למשרדי הארגונים וסגר אותם.

אין כל בסיס להכרזות אלה. עובדה שהממשל האמריקאי, האיחוד האירופי ובעלות ברית נוספות של מדינת ישראל כלל לא השתכנעו מהטענות הישראליות, ולאחר בדיקה מעמיקה של החומר שהציגה להן ישראל, החליטו כל המדינות התורמות להמשיך ולתמוך בארגונים.

תיעוד, סינגור וסיוע משפטי הם ליבת העשייה בהגנה על זכויות אדם ברחבי העולם. הפללה של פעילות כזאת היא צעד נפסד שמאפיין משטרים אפלים.

אנחנו עומדים בסולידריות עם עמיתינו מגיני זכויות האדם הפלסטינים, דוחים מכל וכל הכרזות משוללות יסוד אלה וקוראים לקהילה הבינלאומית ללחוץ על ישראל לבטל את החלטתה.

הארגונים החתומים: האגודה לזכויות האזרח; איתך מעכי; אמהות נגד אלימות; אשה לאשה; בית הספר לשלום בנווה שלום; במקום; בצלם; גישה; האקדח על שולחן המטבח; הוועד הציבורי נגד עינויים בישראל; הורים נגד מעצרי ילדים; הטלוויזיה החברתית; היוזמה הדמוקרטית המשותפת; המוקד להגנת הפרט; הקרן החדשה לישראל; הקרן למגיני זכויות אדם; זוכרות; זזים; חקל; יוזמות אברהם; יש דין; כרם נבות; לוחמים לשלום; מהפך - תע'ייר; מחזקים; מחסום WATCH; מכון עקבות; מסתכלים לכיבוש בעיניים; מרכז עדאלה; סיכוי אופוק; עוז ושלום; עיר עמים; עמותת נשים נגד אלימות; עמק שווה; פורום דו קיום בנגב לשוויון אזרחי; פורום הכרה; פורום המשפחות השכולות הישראלי פלסטיני; פסיכואקטיב; קואליציית המסיק; קואליציית נשים נגד נשק; רבנים לזכויות אדם; רופאים לזכויות אדם; שוברים שתיקה; שלום עכשיו; תורת צדק; J Street 

תמונה ללא תיאור


 
מסמכים קשורים

אין מסמכים מקושרים

נושאים קשורים